BABY НОМЕРИ

Маленькі алюмінієві пластини, які ми лагідно називаємо «Baby» є чудовим подарунком не тільки своєму малюку, але й рідним та друзям з маленькими дітками. Перевагою таких сувенірів є те, що їх можливо прикріпити не тільки на візочок але й на будь який дитячий транспорт. Виготовляються на кольоровій алюмінієвій основі методом витискання.

"Baby" біла
Виготовляється на білій алюмінієвій пластині з світловідбиваючим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
З умовами договору ознайомлен(а)
120 грн.
"Baby" голуба
Виготовляється на голубій алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" жовта
Виготовляється на жовтій алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" помаранчева
Виготовляється на помаранчевій алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" червона
Виготовляється на червоній алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" чорна матова
Виготовляється на чорній алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" синя
Виготовляється на синій алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.
"Baby" зелена
Виготовляється на зеленій алюмінієвій пластині з матовим покриттям. Для такої продукції можна використовувати всі символи кирилиці, латиниці та цифр. Максимальна кількість символів 7 штук, розмір шрифту 56 мм. Колір плівки для покриття букв на Ваш вибір (чорний, білий, червоний, золотий, сріблястий, райдужний, малиновий). Розмір пластини 34х9 см.
120 грн.